Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jej funkcjonalności. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. AKCEPTUJĘ
Obróć smartfon

Grafika użytkowa

Realizacje grafiki użytkowej, projekty graficzne przeznaczone na dany nośnik reklamowy.

Projekty katalogów, broszur oraz folderów reklamowych

Prezentujemy realizacje katalogów, broszur oraz folderów reklamowych. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajmuowaliśmy się szatą graficzną, doborem zdjęć, projektem okładki, kreacjami graficznymi, projektem infografik oraz piktogramów. Na potrzeby folderów i katalogów przygotowywaliśmy prezentacje 3D produktów.

Projekt graficzny broszury Projekt graficzny publikacji Projekty graficzne broszur Proekt okładki folder reklamowy Proejkt graficzny folderu reklamowego

Projekty ulotek reklamowych oraz plakatów

Prezentujemy realizacje ulotek reklamowych. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajeliśmy się doborem zdjęć, wykonaniem elementów graficznych, przygotowaniem do druku i drukiem.

Projekt plakatu, plakat reklamowy Plakat zewnętrzny wodoodporny Projekt plakatu, plakaty reklamowe Plakaty na wydarzenia Ulotki DL

Projekty wizytówek

Prezentujemy realizacje wizytówek. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajeliśmy się projektem wizytówki jak również doborem zdobienia. Mamy realizacje z różnymi sposobami zdobień i wykończeń m.in.: lakier UV, laskier wypukły 3D, hotstamping, tłoczenie, folia soft, wizytówki z magnesem, kwadratowe wizytówki.

Wizytówki z folią Wizytówki z hotstampingiem projekt wizytówki Projektowanie wizytówek Wizytówki z tłoczeniem

Projekty tablic reklamowych oraz szyldów

Prezentujemy realizacje tablic reklamowych oraz szyldów. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajeliśmy się projektem jak również drukiem.

Potykacz, tablica informacyjna Tablice zewnętrzne z nadrukiem Rollup firmowy Szyldy i tablice zewnętrzne

Projekty teczek ofertowych oraz papieru firmowego

Prezentujemy realizacje teczek na dokumenty i papieru firmowego. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajeliśmy się projektem jak również drukiem.

Teczki ofertowe Papier firmowy

Projekty znakowania odzieży reklamowej

Prezentujemy projekty znakowania odzieży reklamowej. Wykonaliśmy projekty znakowania z logo firmowym do druku na odzieży oraz haftu. W naszym portfolio znajdują się również projekty koszulek okolicznościowych.

Czapka firmowa z nadrukiem Koszulki firmowe z nadrukiem Koszulka na zawody

Projekty kalendarzy firmowych

Prezentujemy realizacje kalendarzy firmowych. Wykonaliśmy projekty kalendarzy ściennych, plakatowych, biurkowych, na lodówkę.

Kalendarze firmowe

Projekty kubków z nadrukiem

Prezentujemy realizacje kubków z nadrukiem.

Kubki z nadrukiem Kubek firmowy

Projekty znakowania do noszenia

Projekty znakowania koszulek reklamowych oraz pozostałej odzieży reklamowej, toreb reklamowych.

Czapka firmowa z nadrukiem Koszulki firmowe z nadrukiem Koszulka na zawody

Gadżety reklamowe z grawerem lub nadrukiem

Realizacje materiałów reklamowych z indywidualnym znakowaniem logo.

Długopisy reklamowe z grawerem, latarki z grawerem, kartki świąteczne ze złoceniem Naklejki 3D wypukłe z logo firmy Kredki z nadrukiem, zakładki do książek z logo firmy Balony z nadrukiem logo firmowym Miarki z logo firmowym, grawerowane